"Moderní design"

Dvojitá plise roletka

Jedná se o dvě samostatné roletky nezávisle ovládané v jednom systému stínění. U obou systémů vybíráte látku dle Vašich požadavků z naši nabídky.

Většinou se jedná o látku s řidší strukturou nebo světlou barvou (plní funkci záclony a ochrany soukromí) a o látku tmavou až blackoutovou, která plně ochrání před slunečním zářením.


Představují efektivní regulaci světla spolu s moderním a velmi líbivým designem. Nosiče plise jsou z hliníku a lze je stahovat jak nahoru tak dolu, plise můžete nechat klidně i uprostřed okna, zkrátka tak jak je libo. Látka evokuje "harmoniku", skrze látku je propleteno lanko, které zaručuje vedení a napnutí roletky.


Je ideální volbou například na bakónové dveře a výklopná okna, kotví se primárně do zasklívacích lišt a tudíž nijak nevystupuje z oken a nebrání v otevírání. Dají se použít i do střešních oken (napnutí pomocí ocelových vodících lanek).


TIP pro vás..
- cenově výhodnější je klasické provedení PLISE zároveň je žádanější, pro náročnějšího zákazníka je zde i luxusnější varianta v provedení KOMBINOVANÉHO PLISE. Pokud si nejste jisti, pošlete nám nezávaznou poptávku ideálně spolu s rozměry, rádi Vám pomůžeme s výběrem.

S výběrem a montáží Vám rádi pomůžeme nezávazná poptávkatermoregulace TERMOREGULAČNÍ

- perlex na rubové straně látek zlepšuje jejich termoregulační vlastnosti a brání průchodu nadměrného tepla do místnosti, nicméně vnitřní stínění funguje jako slunolam, pokud tedy potřebujete výrazně ochladit místnost, je lepší variantou venkovní stínění VENKOVNÍ ŽALUZIE.


necistoty ODPUZUJÍCÍ NEČISTOTY

- máte obavy, že se na plise bude usazovat prach? Žádný strach, plise je antistatické a látky jsou speciálně ošetřeny, tím pádem se na nich prach neusazuje.


propustnost PROPUSTNOST SVĚTLA

- v naší nabídce jsou látky s různým stupněm průsvitnosti, který je vždy ovlivněn strukturou látky a barvou, zatemňující (blackoutové) látky mají zátěr na rubové straně, případně lze volit látky dvojité - plástvové, které jsou vyplněny AL fólií.


vlhkost VLHKÉ PROSTŘEDÍ

- většina látek se hodí do vlhkého prostředí, rolety plise tak bez obav můžete použít například v koupelně, místnost musí být pouze pravidelně větrána.
Vzorník nosičů - profilů

bily
bezovy
sedy
antracit
hnedy
hlinik
sampan_elox
cerna_elox
borovice
winchester
zlaty_dub
orech
dub_bazinny
mahagon

Vzorník PLISÉ látek

Veškeré vzorníky uveřejněné na našem webu jsou pouze informativní, v průběhu se mohou měnit, proto výběr vhodných látek, polepů a materiálů provádíme z fyzických vzorníků v místě zameření/realizace.