"Nefunkční roleta umí pozlobit."

Servis venkovních rolet

Provádíme pozáruční servis VENKOVNÍCH ROLET. V poslední době přibývá stále více případů, kdy máte na svých oknech namontovány venkovní rolety od dodavatele, který již není na trhu nebo neprovádí dodatečný servis.


A právě proto Vám nabízíme tento důležitý a často vyhledávaný servis VENKOVNÍCH ROLET.

Zabýváme se zejména výměnou prasklých či poškozených ovládacích šňůr/pásek, dále výměnou navíječů, ať už na pásku či šňůru, spolu s touto výměnou prohlídneme komponenty rolety a vše poškozené vyměníme.


Pro servis venkovních rolet nás kontaktujte přes nezávazná poptávka


Podomítková verze venkovní rolety

I podomítkové rolety se mohou poškodit, zejména pokud se jedná o manuálně ovládané. Pokud je jejich poškození nenávratné, pak se dají vyměnit kus za kus. VENKOVNÍ ROLETY máme v nabídce od renomovaných výrobců. Více než 40 imitací a barev, určitě si vyberete.

Výměna šňůry

Bohužel se čím dál častěji setkáváme s Polskými komponenty a to zejména s navíječi. Navíjejí malou silou, rychle zežloutnou a jejich plast skřehne natolik, že se posléze rozpadne. Vyberte si kvalitu, cenový rozdíl je nepatrný!

Komponenty

Průchodka (pružina) funguje jako vodicí tunel pro šňuru, je důležité aby, neměla ostrá místa, která by šňůru lehce poškodila. Kladek máme na výběr hned několik. Vysoké, nízké, ploché nebo železné. Volí se podle místa a druhu okna.